לפרטים למידע נוסף התקשרו:054-4965253
12.jpg
 

 שירותי מחשוב
 
כיום למחשב יש תפקיד מרכזי בכל בית עסק ומשרד. לעיתים ככל שהעסק גדל מוסיפים מחשב, מדפסת וציוד נלווה, עם הזמן אנו מתרגלים לעבוד כך ובעצם בשל חוסר הארגון וחוסר הסנכרון בין המחשבים השונים העבודה נעשית מסורבלת ואיטית.
 
אנו מציעים פגישת ייעוץ לחברות.  במעמד הפגישה נרכז את פעילות המקום, הצרכים, הציוד הקיים והציוד הדרוש ונתאים לחברה תוכנית פעולה שתייעל את מקום העבודה, תקשר בין הגופים השונים ובכך תחסוך זמן יקר.
 
על מנת לשפר ולייעל את מערך המחשוב בחברה אנו מציעים לארגן את כל עמדות המחשב הדרושות ולקשר ביניהן. להתאים ציוד נלווה כגון מדפסות. לטפל בשרתים ובגיבויים ע"מ שיעבדו בצורה היעילה ביותר. כמו כן אנו מציעים שירותישידרוג עבור  ציוד מיושן, התקנת תוכנות רלוונטיות וניקוי עמדות מחומרה ותוכנות תקולים.
 
ייעוץ נוסף שחברתנו מעניקה הוא ניוד חברה, במידה וחברתכם עוברת למבנה חדש רגע לפני המעבר אנו נתכנן עבורכם את המעבר:  מהו הציוד הדרוש, היכן למקם אותו וכיצד ליעל אותו.  באופן זה תוכלו לתכנן מבעוד מועד את העלות הכספית של הציוד הנדרש למעבר. תיכנון וארגון ימקסמו לכם את ניצול החומרה בדרך היעילה ביותר. תוך שימוש נכון ועבודה יעילה חברתנו תעניק לכם את היכולת לזהות בעיות מחשוב בחברה, זיהוי צרכים נוספים, ריכוז פתרונות, וניהול תקציב המחשוב הדרוש ובכך להיערך וליהנות מעמדות מחשב, יעילות שעובדות בסנכרון ובחיסכון של זמן יקר.
 
 
ניהול התקנה ותחזוקת שרתים- אנו מספקים שירותי תיקון, תחזוקה ומכירה של ציוד מחשוב: מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, מסכים, מדפסות ורכיבים היקפיים כגון מקלדות, עכברים, דיסקים קשיחים וחיצוניים לגיבוי ועוד. 
 
שירותים נוספים 
 
שירותי גיבוי בענן- שירות המאפשר לגבות את כל תוכן המחשב באופן אוטומטי.
 
תוכנות למחשב- אנו מוכרים תוכנות אנטי וירוס למגזר הפרטי והעסקי ורישוי עבור כל תוכנות מייקרוסופט כגון windows office ועוד.
 
מדפסות- אנו מספקים מדפסות בליסינג ומתכלים למדפסות: נייר, טונרים ודיו. 
 
 
 
 

 

 
קישורים מומלצים
דף בית
פייסבוק
סריקה אונליין
תמיכה מרחוק 1-showmypc
שירותי מחשוב לעסקים
מכירה
תמיכה מרחוק 2- ammyy
מצלמות אבטחה
אנטי וירוס להורדה
תמיכה מרחוק 3- teamviewer
הפעלה וחידוש רישיון
שאלות נפוצות
דף בית | אודות | מחשוב | הלקוחות שלנו | מצלמות אבטחה ומיגון | גלריה
     
13.jpg
כל הזכויות שמורות לדור מערכות  054-4965253     moshik@dor-systems.net       בניית אתרים פרסומדיה נטגרופ בע"מ